Nemokamas pristatymas į paštomatus užsakymams nuo 50 eurų! Galioja iki lapkričio 1 dienos.
Septic Gobbler kanalizacijos vamzdynams, nuotekos duobėms

„SEPTIC GOBBLER“ mikroorganizmai kanalizacijai, vamzdynams, valymo įrenginiams 28,5 g

„Septic GOBBLER“ – tai mikroorganizmai, skirti kanalizacijos duobių, buitinių nutekamųjų kanalizacijos vamzdynų valymui bei priežiūrai. Šios bakterijos 10 kartų greičiau skaido organines atliekas, naikina nemalonius kvapus, gerina vandens pralaidumą ir filtraciją drenažo sistemose. Tinka valymo įrenginių veikliojo dumblo aktyvavimui.

Ypač didelė bakterijų koncentracija (56 milijardai) suardo plaukus, popierių, muilą, riebalus, sanitarines servetėles ir kitas organinės kilmės atliekas, bei paverčia jas į anglies dvideginio dujas ir vandenį. Išvalytą vandenį galite naudoti laistymui ar tiesiog pilti ant grunto. Naudojant kartą per mėnesį, išsivalys organinės kilmės medžiagų sankaupos plautuvių, vonių, klozetų kanalizacijos vamzdynuose, dings nemalonūs kvapai, greičiau nutekės vanduo.

NAUDOJIMAS:

  • Nuotekų duobių priežiūrai: kartą per mėnesį maišelio turinį suberti į klozetą ir nuleisti vandenį arba tiesiog supilti tiesiai į srutų duobę.
  • Vamzdynų priežiūrai: vieno maišelio turinį suberkite į 5-10 litrų šilto vandens. Po 15 min. išpilkite į plautuvę, vonią, klozetą, tokį kiekį, kad jų sifonai užsipildytų ir truputį perbėgtų į vamzdynus. Tirpalas kuo ilgiau turėtų būtį vamzdžiuose nenuplautas, todėl šią procedūrą derėtų atlikti prieš naktį. Tai kartoti kas mėnesį.

Preparato norma: 1 pakelis preparato skirtas išvalyti 4 – 5 asmenų šeimos vieno mėnesio nuotekas. Didesnis preparato kiekis valymo procesą greitina.

PATARIMAS: tai natūralus būdas išsivalyti kanalizacijos vamzdynus, kriaukles, klozetus, vonias ilgai veikiančiomis priemonėmis.

 

 

 

 

 

5,20

Prieinamumas: Liko 2

Papildomi produktai

Pasirinkite papildomus produktus, kurių galbūt reikia Jūsų sodui ar daržui.

Product price: 5,20
Total options:
Order total:

KIEKIS: 28,5 g.

SUDĖTIS: daugiau negu 56 mlrd. mikroorganizmų: bakterijos.

NORMA: vienas pakelis išvalys 4-5 asmenų 1 mėnesio nuotekas.

PASKIRTIS: kanalizacijos duobių, buitinių nutekamųjų kanalizacijos vamzdynų valymui, priežiūrai ir nemalonių kvapų naikinimui. Didesnis preparato kiekis valymo procesą greitina.

NAUDOJIMAS:

  • Vamzdynų priežiūrai: 1 pakelį ištirpinti 5-10 litrų šilto vandens. Po 15 min. išpilti į kriauklę, vonią, klozetą, kad užsipildytų sifonai ir truputinubėgtų į vamzdžius. Atlikite prieš naktį, kad kuo ilgiau tirpalas būtų nenuplautas. Kartoti 1 kartą per mėnesį.
  • Nuotekų duobių priežiūrai: kartą per mėnesį maišelio turinį suberti į klozetą ir nuleisti vandenį arba tiesiog supilti tiesiai į srutų duobę.

Gamintojas: Envera llc, USA.

Pagaminimo data 2023.10.

Galiojimo laikas: 4 metai nuo pagaminimo datos (iki 2027.10).

Svoris 0,032 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “„SEPTIC GOBBLER“ mikroorganizmai kanalizacijai, vamzdynams, valymo įrenginiams 28,5 g”