Nemokamas pristatymas į paštomatus užsakymams nuo 50 eurų! Galioja iki lapkričio 1 dienos.

Apmokėjimas, pristatymas ir grąžinimas

APMOKĖJIMAS

Minimali krepšelio suma yra 25 eurai. Atsiskaitymas galimas:

 • Elektronine bankininkyste (greitas būdas). Apmokėjimą gauname iš karto ir greičiau išsiunčiame prekes.
 • Bankiniu pavedimu. Pasirinkus mokėjimą bankiniu pavedimu siunta jus pasieks viena diena vėliau nei mokant per elektroninę bankininkystę. Jei norite gauti siuntą skubiau, galite atsiųsti bankinio pavedimo išrašą paštu dalia@zemseklos.lt . Prekės yra nerezervuojamos, tad bankinio pavedimo lauksime 2 d.d., o jo nesulaukus užsakymas bus atšauktas.
 • Klėtelės dovanų kuponais. Apmokėjimo žingsnyje įveskite nuolaidos kodą į Nuolaidos kodo laukelį. Panaudokite visą sumą iš karto, nes likę pinigai negrąžinami. Perkant už didesnę sumą, likutį apmokate vienu iš aukščiau pažymėtu būdu.
 • Atsiskaitymas kortele paštomate arba kurjeriui (už papildomą mokestį).

PRISTATYMAS

Gavus apmokėjimą per 1-2 darbo dienas prekės yra surenkamos ir išsiunčiamos pasirinktu būdu (Omniva ar DPD paštomatu, kurjeriu). Galimas atsiėmimas ir iš parduotuvės „Klėtelės” Dariaus ir Girėno g. 17, Plungėje. Pasirinkus atsiėmimą parduotuvėje, mes su jumis susisieksime kai siunta bus suruošta.

Siuntimo būdai:

 • Nemokamas iš parduotuvės „Klėtelė” (Dariaus ir Girėno g. 17, Plungė). Prekės suruošiamos per 1-2 darbo dienas. Surinkus prekes susisieksime su jumis. Galima siuntą palikti ir mūsų kieme esančiose spintelėse su užraktu, tada galėsite atsiimti bet kurią jums patogią dieną ir bet kuriuo laiku. Kilus klausimams skambinkite: 868229979.
  Parduotuvės Klėtelė saugojimo spintelės
 • OMNIVA siuntimas į pasirinktą paštomatą – kaina 3 Eur. Siuntos pristatomos per 1 – 4 darbo dienas (šventiniu laikotarpiu gali užtrukti ir ilgiau). Už siuntimo metu pažeistą prekės pakuotę ar prekę neatsakome. Jei taip jau įvyko parašykite mums (dalia@zemseklos.lt) ir spręsime šią problemą. Kai siunta bus pristatyta į paštomatą, apie tai jus informuos SMS žinute, kurioje bus nurodytas durelių kodas. Siuntą reikia atsiimti per nurodytą saugojimo laikotarpį.
 • DPD siuntimas į pasirinktą paštomatą – kaina 3,50 Eur. Siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas. Už siuntimo metu pažeistą prekės pakuotę ar prekę neatsakome. Jei taip jau įvyko parašykite mums (dalia@zemseklos.lt) ir spręsime šią problemą. Kai siunta bus pristatyta į paštomatą, apie tai jus informuos SMS žinute, kurioje bus nurodytas durelių kodas. Prekes iš DPD Pickup paštomato galite atsiimti per 7 kalendorines dienas. Užsakytų prekių neatsiėmus per šį laikotarpį, jos bus grąžintos pardavėjui. Tokiu atveju norėdami, kad prekės būtų išsiųstos dar kartą, turėsite apmokėti visas išlaidas (grąžinimo ir pakartotinio siuntimo). Jei domina prekių pristatymas į Kuršių Neriją, kreipkitės dalia@zemseklos.lt.
 • DPD kurjeris – kaina priklauso nuo siuntos svorio (kainas rasite žemiau). DPD kurjeris siuntą Jums pristatys į namus, biurą ar bet kokiu kitu, Jūsų pasirinktu, adresu. Prekes Lietuvos teritorijoje kurjeris Jums pristatys per 1-2 darbo dienas. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute arba el. paštu. Prekių pristatymo metu, kurjeriui pareikalavus, turėsite parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Jei domina prekių pristatymas į Kuršių Neriją, kreipkitės dalia@zemseklos.lt. Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ir surašykite pakuotės pažeidimų aktą. Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.
  iki 2 kg – 5,25 Eur
  2 – 5 kg – 6,12 Eur
  5 – 10 kg – 8,31 Eur
  10 – 20 kg – 10,50 Eur
  20 – 31,5 kg – 14,01ur

GRĄŽINIMAS

Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.

Norėdami grąžinti prekę, galite tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo. Pirmiausia susisiekite su mumis paštu dalia@zemseklos.lt ir  nurodykite grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. Informuojame, kad:

 • Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, mes jo nepriimsime grąžinimui.
 • Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.
 • Prekė turi būti nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos.
 • Prekės grąžinimo išlaidas dengia pirkėjas, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl blogos prekės kokybės.
 • Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame pasiimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Jei mes neturime analogiškos prekės, tai grąžiname Jums už prekę sumokėtus pinigus.

Gavę iš Jūsų prekę, kurios pakuotė privalo būti nepažeista, per 14 dienų pervesime sumokėtus pinigus į nurodytą tą pačią banko sąskaitą iš kurios buvo apmokėtos prekės.

Kai gausime jūsų grąžintas prekes per 14 dienų jus pasieks pakeista prekė arba bus grąžinti pinigai.

Dovanų kuponai negrąžinami. Panaudokite visą sumą iš karto, nes likutis yra negrąžinamas.