Magnet White Mini nuo obuolinio, slyviniam pjūkleliui, avietinukui

MAGNET WHITE MINI (20×12 cm) gaudyklė slyvų, obuolių pjūkleliams, avietinukui 20 vnt NAUJIENA 2022 m.

MAGNET WHITE – tai lipni balta gaudyklė, ištepta specialiais, vandeniui atspariais entomologiniais klijais. Apsaugo nuo pjūklelių obelis ir slyvas bei nuo avietinuko – avietes.

Klijai paruošti taip, kad smulkesni ir silpniau skraidantys vabzdžiai prilimpa, o stambesnieji, tokie kaip bitės ar kamanės, geba nuskristi.

Kadangi obuolinis ir slyviniai pjūkleliai bei avietinukas deda kiaušinius į besiskleidžiančių žiedų taureles, jiems balta spalva yra labai stiprus stimulas. Baltas gaudykles pjūkleliai laiko „super žiedais“ ir reaguoja į juos stipriau nei į tikrus žiedus. Nutūpę ant gaudyklės, vabzdžiai prilimpa ir žūva. Taip sutrikdomas žaladarių dauginimosi procesas ir sumažinamas jų pažeistų žiedų, o tuo pačiu ir vaisių, kiekis.

Ne mažiau šios gaudyklės naudingos kenkėjų monitoringui – nustatyti kenkėjų pasirodymo laiką ir gausumo kitimą.

Gaudyklės reikia iškabinti sode apie savaitę prieš numatomą skraidymo pradžią. Monitoringo tikslais kabinama po 2-3 gaudykles, jos tikrinamos kas kelias dienas. Pagal gaudykle sugautų suaugėlių skaičių, galima priimti sprendimą dėl insekticidų naudojimo.

NAUDOJIMAS:

  • Vaismedžiams – pradėkite naudoti likus savaitei iki obelų ir slyvų žydėjimo pradžios. Palikite iki užuomazgų formavimosi tarpsnio. Kabinkite ant horizontalios šakos arba laikančios vielos, apytiksliai 170 cm aukštyje. Monitoringo tikslais kabinkite po gaudyklę kas 30-50 m, pietinėje išorinėje medžio vainiko pusėje. Kontrolės tikslais – kabinkite ant vaismedžio po gaudyklę iš keturių vainiko pusių.
  • Avietėms – pradėkite naudoti skleidžiantis lapams ir palikite iki derliaus nuėmimo. Tvirtinkite prie kuoliuko ir įsmeikite šalia augalų arba kabinkite ant laikančios virvės, vielos. Monitoringo tikslais kabinkite 2 gaudykles skirtingose avietyno pusėse. Kontrolės tikslais – kabinkite po gaudyklę kas 3-5 m. Pradžioje gaudykles pritvirtinkite 0,5-1 m aukštyje, vėliau 1-1,5 m. Jų neturi uždengti augantys nauji aviečių ūgliai.
  • Esant labai dideliam kenkėjų išplitimui, gaudyklių skaičių padidinkite.
  • Pritvirtinkite taip, kad kuo mažiau siūbuotų vėjyje, nes tai mažina veiksmingumą. Stabilesniam pritvirtinimui naudokite storesnę vielą arba tvirtinkite prie kuoliuko.
  • Monitoringo tikslais gaudykles tikrinkite mažiausiai 1-2 kartus per savaitę.

Gaudykles keiskite naujomis kas 2-4 savaites, atsižvelgiant į užteršimo lygį.

PATARIMAS: tai lengvas ir nekenkmingas būdas kovoti su kenkėjais.

13,80

Prieinamumas: Liko 1

Subtotal:

Add-ons total:

Total:

KIEKIS: pakuotėje yra 20 vnt.

Gaudyklės dydis 20×12 cm.

SUDĖTIS: polipropilenas, natūralių dervų pagrindu pagaminti klijai.

Gamintojas: MKDS, Lietuva.

Pagaminimo data: 2022.02.

Galiojimo laikas: neribotas.

Svoris 0.244 kg
Spalva

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “MAGNET WHITE MINI (20×12 cm) gaudyklė slyvų, obuolių pjūkleliams, avietinukui 20 vnt NAUJIENA 2022 m.”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top