Įsišaknijimą skatinantys milteliai 'POKON' 25 g

Įsišaknijimą skatinantys milteliai ‘POKON’ 25 g

Įsišaknijimo reguliatorius (harmonai) skirtas skatinti  greitesnį ir sveikesnį auginių įsišaknijimą, augalų šaknų sistemos vystymąsi,  daigų ir persodintų augalų prigijimą. Tinka dauginti visus kambario, balkono, šiltnamio ir lauko augalus.

Naudojimas: pasirienkamas sveikas augalas, iš kurio formuojami auginiai. Nupjaunami 8-15 cm ilgio auginiai. Iki sodinimo pamerkiami į vandenį. Nukirpus visus lapus, paliekant tik vieną arba dvi poras viršutinių lapų yra įpjaunami stiebai. Paruošti auginiai pamerkiami į įsišaknijimo miltelius taip, kad būtų aplipę šiais milteliais vienas ar du augalo gumbeliai (tos vietos, kur augo lapai). Švelniai nukratomas miltelių perteklius ir auginiai pasodinami į iš anksto paruoštą duobutę.  Svarbu, kad auginiai gautų pakankamai drėgmės ir būtų dažnai apipurškiami, taip pat juos reikia apdengti plėvele. Kai augalai prigyja ir pradeda augti, reikia juos tręšti pusiau atskiestu  trąšų tirpalu. Prigiję auginiai palaipsniui pratinami prie normalių augimo sąlygų. Išaugus naujiems auginio lapeliams plėvelė nuimama, jeigu reikia – persodinami.

Daigai, svogūneliai, ūgliai,  sodinukai, persodinami augalai laistomi įsišaknijimo reguliatoriaus tirplu 1 g/1-2 l vandens. Darbinio tirpalo kiekis 1 augalui:  daigai 30-50 ml; uogienuojų ir krūmų sodinukai  250-300 ml; vaismedžių ir  dekoratyvinių medžių sodinukai – 1,5-3 l; persodinami augalai – 50-200 ml. Gėlių ir daržovių svogunėliai bei bulvės prieš sodinimą – suvilgomos reguliatoriaus tirpalu, sodinama po 16-20 valandų.

10,60

Prieinamumas: Liko 4

Subtotal:

Add-ons total:

Total:

Svoris 25 g
Paskirtis Išsišaknijimo stimuliatorius
Prekinis ženklas POKON
Išfasavimas 0.025 kg
Svoris 0.03 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Įsišaknijimą skatinantys milteliai ‘POKON’ 25 g”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top