Nemokamas pristatymas į paštomatus užsakymams nuo 50 eurų! Galioja iki lapkričio 1 dienos.

Arbūzai ankstyvi dideliais vaisiais, ilgas derėjimas, vidutinio ilgio ūgliai ‘ROMANZA H’ 100 sėklų (Didelė pakuotė)

Tikrieji arbūzai ‘Romanza H’ – NAUJIENA 2022 m. – tai ankstyvas (60-68 d.) arbūzų hibridas. Labai stiprus vaisių užsimezgimas ir produktyvumas – iki 3 derlių iš vieno augalo. Augalas vešlus, su vidutinio ilgio ūgliais. Vaisiai apvalūs, sveria apie 7-9 kg. Minkštimas raudonas, traškus, aukštos kokybės, daug cukraus, su keliomis mažomis sėklomis. Žievelė plona, tamsiai žalios spalvos su šviesiai žaliomis juostelėmis. Puikiai laikosi lauke ir sandėliavimo krūvose. Vaisiai gerai transportuojami ir puikiai laikosi: nuėmus derlių, juos galima laikyti apie mėnesį, neprarandant prekinės išvaizdos ar gero skonio.

PATARIMAS: Norintiems didelių ankstyvų arbūzų, derančių ilgesnį laiką. Gerai laikosi vaisiai – iki mėnesio nepraranda kokybės.

Norint gauti ankstyvesnį derlių, sodinami daigai. Į nuolatinę augimo vietą juos reikėtų sodinti nuo gegužės pabaigos iki birželio pradžios, kai dirva jau pakankamai įšilusi. Mėgsta saulėtą vietą, derlingą dirvožemį. Didesnius vaisius užaugina lauke, nes per lapus paiima ore esančią drėgmę.

SĖJA: arbūzai sėjami tik nuo balandžio 15 d. Daiginami ne durpėje, o žemėse su smėliu. Į lauką daigai išnešami tik nuo gegužės 25 d. – iki birželio 10 d. Birželio mėnesį pasodinti daigai dengiami naktimis agroplėvele. Rekomenduojama sodinti iš sodinukų.

Sodinant į duobę dedame arba mėšlo, arba trąšų, po to žemių, ir tik po sodiname arbūzo daigą. Duobės didelės nereikia, nes šaknys yra tik du sprindžiai. Mėgsta būti tręšiami.

DERLIUS: VII – VIII mėn.

14,10

Prieinamumas: Liko 1

Papildomi produktai

Pasirinkite papildomus produktus, kurių galbūt reikia Jūsų sodui ar daržui.

Product price: 14,10
Total options:
Order total:

Lotyniškas pavadinimas – Citrullus lanatus.

KIEKIS: 100 sėklų (sėklos beicuotos Fludioksonilis).

Tai pakuotė augintojams.

NORMA: 100 sėklų/ 1 arui.

 

ANKSTYVUMAS: ankstyvi (60-68 d.).

VAISIAUS FORMA: apvalūs.

VAISIAUS SVORIS: 7 – 9 kg.

SPALVA (minkštimas): raudonas.

SPALVA (žievės): tamsiai žalia su šviesiai žaliomis juostelėmis.

STORIS (žievės): plona.

SKONIS: sultingas, gaivus.

ŪGLIAI: vidutinio ilgio.

SKONIS: daug cukraus.

SĖKLŲ KIEKIS: mažas.

IŠSKIRTINUMAS: ankstyvas derlius didelių arbūzų. Vidutinio ilgio ūgliai.

LAIKYMAS: galima laikyti apie mėnesį

AUGINIMO VIETA: šiltnamyje ir lauke.

SĖKLŲ LINIJA: Profi – profesonaliems augintojams.

Firma: Syngenta, Nyderlandai (Olandija).

Siuntos NR.: 20170621

Galioja iki 2029 m.

Fito pažymėjimo Nr. 004828-02-AS-IA.

 

DĖMESIO! Pakelio siuntos Nr. yra ankstesnio atkrovimo.

 

Svoris 0,003 kg
Ankstyvumas

Spalva

Auginimo vieta

,

Vaisiaus forma

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Arbūzai ankstyvi dideliais vaisiais, ilgas derėjimas, vidutinio ilgio ūgliai ‘ROMANZA H’ 100 sėklų (Didelė pakuotė)”