Nemokamas pristatymas į paštomatus užsakymams nuo 50 eurų! Galioja iki lapkričio 1 dienos.

AMINO PRO (amino rūgštys ir peptidai) augalų atgaivinimui 1 litras (Naudinga pakuotė). Registruotas naudoti ekologiniuose ūkiuose

AMINO PRO – tai rudos spalvos skystis, kurį sudaro didelis kiekis amino rūgščių ir peptidų. Tinka naudoti įvairiems lauko, šiltnamio augalams, daržovėms, vaismedžiams. Amino rūgštys gerokai padeda sušvelninti nepalankių aplinkos sąlygų (šalčio, karščio, krušos) neigiamą įtaką augalams, skatina jų regeneraciją atsiradus įvairiems pažeidimams (nudeginus chemikalais, nugriaužus kenkėjams ir kt.). Į produkto sudėtį įeina 19 amino rūgščių: tokios kaip alanino, glicino, prolino, glutamiko rūgšties, lizino, hidroksiprolino ir kt. Amino rūgščių poveikis augalams pasireiškia atskirais kritiniais augimo laikotarpiais, kuomet įsijungia natūrali augalo apsauginė sistema. Amino rūgščių gausa užtikrina nenutrūkstamą augalų priežiūrą bet kuriuo augimo laikotarpiu, suteikia daugiau garantijų veikiant augalus platesniam neigiamų aplinkos faktorių diapazonui. Naudojant AMINO PRO, žymiai paspartinamas maistinių elementų įsisavinimas per lapus, šaknis, augalai prisotinami gyvybinės energijos. Produktas neturi neigiamo poveikio aplinkai.

DĖMESIO! tinkamas naudoti ekologiniuose ūkiuose!

Ypatingai efektyvi priemonė gaivinti augalams, paveiktiems įvairių nepalankių augti sąlygų tokių kaip:

  • Fizinių: šalčio, karščio, užmirkimo.
  • Biologinių: ligų sukėlėjų, kenkėjų antplūdžio.
  • Cheminių: pesticidų, druskų.
  • Mechaninių pažeidimų.
  • Gausesni ir didesni vaisiai.
  • Pagerina trąšų ir mikroelementų įsisavinimą.
  • Padidina apdorojimų efektyvumą kitomis priemonėmis.

Amino rūgštys – tai pagrindiniai baltymų šaltinis. Baltymai augaluose atlieka daug funkcijų – įeina į fermentų, fitohormonų, chlorofilo sudėtį, dalyvauja energijos apykaitos, fotosintezės, kvėpavimo, medžiagų ir vandens transporto procesuose, yra pagrindinė ląstelių statybinė medžiaga. Kai augalai patiria stresą (sausra, šaltis ar herbicidų poveikis), daugelis sistemų apmiršta, labai sulėtėja dauguma gyvybinių procesų, todėl, net ir esant pakankamam maisto medžiagų kiekiui, augalas atsistato labai lėtai. Nupurškus augalą laisvosiomis amino rūgštimis, jis per lapus jas įsisavina ir iš karto panaudoja savo fiziologinėms reikmėms. Kitu atveju, augalas turėtų reikiamas amino rūgštis susintetinti iš azoto, vandenilio ir kitų pagrindinių medžiagų, jo atsistatymas truktų daug ilgiau.

NAUDOJIMAS

Standartinis 1000 litrų vandens kiekis yra skirtas 2,0-3,0 l/ha AMINO PRO normai (arba 200-300 ml produkto maišant su 100 ltr. vandens).

Galima naudoti bet kuriuo augalo augimo laikotarpiu, t.y. atskiruose vystymosi fenologiniuose tarpsniuose, tokiuose kaip intensyvus vegetatyvinis augimas, augalų persodinimas, žiedų ir pumpurų formavimasis, vaisių, gumbų, javų varpų augimas ir vystymasis, vaisių spalvos pasikeitimas ir pan. Amino rūgščių poveikio efektyvumas pastebimas naudojant jas prevenciškai arba atstatant streso paveiktus augalus. Todėl rekomenduojama naudoti siekiant didesnio, kokybiškesnio derliaus arba vyraujant sausrai, šalčiui, temperatūrų svyravimams, druskingumui, krušai, esant šviesos trūkumui, padidėjusiai ultravioletinei spinduliuotei (UV), esant neigiamam ozono poveikiui, taip pat kai augalai pažeisti augalų apsaugos produktų, žaladarių, ligų ar tiesiog sunkiai auga. Rekomenduojama naudoti ir su augalų apsaugos produktais, trąšomis ir kt.

PATARIMAS: šiuolaikinė veiksminga priemonė bet kokiomis augimo sąlygomis, būtina turėti savo augalų vaistinėlėje.

14,95

Prieinamumas: Liko 3

Papildomi produktai

Pasirinkite papildomus produktus, kurių galbūt reikia Jūsų sodui ar daržui.

Product price: 14,95
Total options:
Order total:

KIEKIS: 1 litras.

SUDĖTIS:

AMINO PRO produktą sudaro didelis kiekis amino rūgščių ir peptidų. Į produkto sudėtį įeina net 19 amino rūgščių, iš kurių didžiausią procentinę dalį užima pačios svarbiausios augalams amino rūgštys, tokios kaip alanino, glicino, prolino, glutamiko rūgšties, lizino, hidroksiprolino ir kt.

SUDĖTIS % g/l
Tirpumas >1000
Sausosios medžiagos 57 729,6
Bendrasis azotas 6,6 84,5
Amonio azotas 0,3 3,84
Organinis azotas 6,3 80,6
Organinė anglis 22 281,6
Laisvosios aminorūgštys 13,0 166,4
Bendrosios aminorūgštys 39,4 504,3
Produkto sudėtyje esančių amino rūgščių profilis (g/100g)
Alaninas 4,4 Lizinas 2,0
Argininas 0,9 Metioninas 0,4
Aspartiko rūgštis 1,5 Ornitinas 2,2
Glutamiko rūgštis 4,4 Fenilalaninas 1,0
Glicinas 8,7 Prolinas 5,3
Hidroksilizinas 0,9 Serinas 0,2
Hidroksiprolinas 2,9 Treoninas 0,1
Histidinas 0,3 Tirozinas 0,6
Izoleucinas 0,5 Valinas 1,5
Leucinas 1,6

SPALVA: rudos spalvos skystis.

pH: 6,0-7,5.

Naudojimo norma: 

Standartinis 1000 litrų vandens kiekis yra skirtas 2,0-3,0 l/ha AMINO PRO normai (arba 200-300 ml produkto maišant su 100 litrų vandens). Purškimo metu naudojant mažesnį kiekį vandens, produkto AMINO PRO norma, skirta 1 hektarui, turėtu būti taip pat atitinkamai sumažinama. Tai reiškia, kad produkto naudojimo normos apskaičiuojamos pagal standartinį 1000 ltr. vandens kiekį, skirtą 1 hektarui apdoroti.

Gamintojas: Sicit Group S.p.A, Italija.

Pagaminimo data 2024.04

Galioja 3 metus nuo pagaminimo datos (t.y. iki 2027.04).

Svoris 1,566 kg
Spalva

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “AMINO PRO (amino rūgštys ir peptidai) augalų atgaivinimui 1 litras (Naudinga pakuotė). Registruotas naudoti ekologiniuose ūkiuose”

Jums taip pat gali patikti…