Nemokamas pristatymas į paštomatus užsakymams nuo 50 eurų! Galioja iki lapkričio 1 dienos.
Klėtelė vaikams

Čia KLĖTELĖ VAIKAMS!

1 stotelė

Įsigyk DARŽO LABORATORIJĄ!

Rinkinys
vaikams

30,00 €

Domina didelis kiekis? Parašykite vaikams@kletele.lt

2 stotelė

Atlik eksperimentus!

3 stotelė

Dalinkis rezultatais!

4 stotelė

Gauk sertifikatą!

Daržo profesorių sertifikatas - darželiui
darzo-profesoriu-sertifikatai-vaikams
Click or drag files to this area to upload. Galima įkelti iki 10 failų.
Nufotografuok savo daržo laboratoriją ir čia įkelk nuotraukas, kuriose matysis tavo atliktas darbas

5 stotelė

Prisijunk prie daržo profesorių bendruomenės!

Edukaciniai užsiėmimai vaikams

Bendruomenė dalinasi savo rezultatais Facebook'e grupėje "Daržo profesoriai"

Apie projektą nuo pradžių!

Susipažinkime!

Sveikas atvykęs, būsimas daržo Profesoriau!
Taip taip, kreipiuosi į Tave.
Susipažinkime! Esu Meda, man 22 metai ir jau visai ne už kalnų galėsiu vadintis agronome. Turbūt galvoji, kas čia per profesija, niekur negirdėta? Agronomija – tai mokslas apie augalus, jų ligas. Mano darbas yra stengtis užauginti didelius ir sveikus augalus, o sergančius pagydyti. Kadangi pati mėgstu eksperimentuoti su augalais, nusprendžiau, kad nuo šiol tai galime daryti kartu!
Daržo laboratorija vaikams
Kad tau būtų paprasčiau prisijungti prie mano eksperimentų, aš sukūriau vardinį rinkinį "Daržo laboratorija". Į rinkinį stengiausi atrinkti tik būtinas priemones, kurių tau prireiks eksperimentui.  Kadangi domiuosi Žemės problemomis ir viena iš jų - tarša šiukšlėmis, tai eksperimentams naudosime kuo draugiškesnius aplinkai daiktus, kurių dauguma rasi namie.
Kad tau būtų paprasčiau prisijungti prie mano eksperimentų, aš surinkau tau „Daržo laboratoriją”. Į rinkinį stengiausi atrinkti tik būtinas priemones, kurių tau prireiks eksperimentui.  Kadangi domiuosi Žemės problemomis ir viena iš jų – tarša šiukšlėmis, tai eksperimentams naudosime ne tik mano siųstas priemones, bet ir tas, kurias galėsi rasti namie.

Jei jau lankai mokyklą, tau labai padės gamtos ir žmogaus bei biologijos pamokų žinios. Jei nieko neprisimeni, nenusimink, aš tau kiekviename žingsnyje priminsiu ir padėsiu. Tam sukūriau ir į rinkinį įdėjau „Daržo profesoriaus” užrašinę bei nufilmavau mokomąjį filmuką  su savo kolega, kuris, lygiai taip pat kaip tu, eksperimentuoti pradėjo dėl smalsumo.

Eksperimentai vaikams
Daržo laboratorija vaikams
Pažadu, kad užduotėlės bus įdomios, o rezultatas nustebins. Tikiuosi pasidalinsi savo pasiekimais su kitais daržo profesoriais. Paprašyk, kad kažkas iš tėvelių nufotografuotų tave prie tavo daržo laboratorijos ir atsiųstų nuotrauką į elektroninį paštą vaikams@kletele.lt. Už tai aš tau atsiųsiu „Daržo profesoriaus” sertifikatą, kurio neturi net tikri daržo profesionalai. Tikiuosi jį atsispausdinsi ir pasikabinsi savo kambaryje ir galėsi kitiems pasigirti savo pasiekimais.

Įdomu, ką aš veikiu universitete? Pažiūrėk filmuką.