Klėtelė vaikams

Sveiki atvykę į DARŽO LABORATORIJĄ!

Rinkinį sudaro:

  • dėžutė – “Daržo laboratorija”, kuri naudojama viso eksperimento metu;
  • “Daržo profesoriaus užrašai”, kuriuose aprašyta darbo eiga ir eksperimentai. Kalbama ir apie taršą šiukšlėmis, bei kaip auginant augalus to išvengti.
  • Video filmukas su darbo eiga bei visais eksperimentais (rasite prie knygutės lapelį su nuoroda į filmuką).
  • NAUJIENA – “Orų dienoraštis”, kuriame ne tik eksperimentai su vandeniu ar ledukais, bet ir lipdukai, orų stebėjimas, kuponai bei susipažinimas su gamtos išdaigomis.
  • 5 durpiniai ekologiški vazonėliai;
  • Purkštuvas 0,5 l;
  • Žemių mišinys;
  • Medinis vaikiškas kastuvėlis “Klėtelė vaikams”;
  • 5 etiketės augalams “Klėtelė vaikams”;
  • 5 pakeliai su sėklomis (arbūzas, pomidoras, agurkas, ridikėliai, pipirnės).

Papildomai prie rinkinio el. paštu gausite nuorodą, per kurią galėsite pamatyti visų eksperimentų eigą. Taip pat, atlikus eksperimentus ir atsiuntus nuotraukas į [email protected] gausite vardinį “Daržo profesoriaus” sertifikatą. Jei sutiksite, nuotraukomis pasidalinsime https://kletele.lt/vaikams/ puslapyje.

30,00 €

Labai trumpa ištrauka iš filmuko, kurį gaus tie, kurie įsigys šį „Daržo laboratorijos” rinkinį. 

Rinkinį papildė NAUJIENA – „Orų dienoraštis”. Apie jį plačiau galite žiūrėti filmuke.

Sveikas atvykęs, būsimas daržo Profesoriau!
Taip taip, kreipiuosi į Tave.
Susipažinkime! Esu Meda, man 22 metai ir jau visai ne už kalnų galėsiu vadintis agronome. Turbūt galvoji, kas čia per profesija, niekur negirdėta? Agronomija – tai mokslas apie augalus, jų ligas. Mano darbas yra stengtis užauginti didelius ir sveikus augalus, o sergančius pagydyti. Kadangi pati mėgstu eksperimentuoti su augalais, nusprendžiau, kad nuo šiol tai galime daryti kartu!
Daržo laboratorija vaikams
Kad tau būtų paprasčiau prisijungti prie mano eksperimentų, aš sukūriau vardinį rinkinį "Daržo laboratorija". Į rinkinį stengiausi atrinkti tik būtinas priemones, kurių tau prireiks eksperimentui.  Kadangi domiuosi Žemės problemomis ir viena iš jų - tarša šiukšlėmis, tai eksperimentams naudosime kuo draugiškesnius aplinkai daiktus, kurių dauguma rasi namie.
Kad tau būtų paprasčiau prisijungti prie mano eksperimentų, aš surinkau tau „Daržo laboratoriją”. Į rinkinį stengiausi atrinkti tik būtinas priemones, kurių tau prireiks eksperimentui.  Kadangi domiuosi Žemės problemomis ir viena iš jų – tarša šiukšlėmis, tai eksperimentams naudosime ne tik mano siųstas priemones, bet ir tas, kurias galėsi rasti namie.

Jei jau lankai mokyklą, tau labai padės gamtos ir žmogaus bei biologijos pamokų žinios. Jei nieko neprisimeni, nenusimink, aš tau kiekviename žingsnyje priminsiu ir padėsiu. Tam sukūriau ir į rinkinį įdėjau „Daržo profesoriaus” užrašinę bei nufilmavau mokomąjį filmuką  su savo kolega, kuris, lygiai taip pat kaip tu, eksperimentuoti pradėjo dėl smalsumo.

Eksperimentai vaikams
Daržo laboratorija vaikams
Pažadu, kad užduotėlės bus įdomios, o rezultatas nustebins. Tikiuosi pasidalinsi savo pasiekimais su kitais daržo profesoriais. Paprašyk, kad kažkas iš tėvelių nufotografuotų tave prie tavo daržo laboratorijos ir atsiųstų nuotrauką į elektroninį paštą [email protected]. Už tai aš tau atsiųsiu “Daržo profesoriaus” sertifikatą, kurio neturi net tikri daržo profesionalai. Tikiuosi jį atsispausdinsi ir pasikabinsi savo kambaryje ir galėsi kitiems pasigirti savo pasiekimais.

Būkime smalsūs ir eksperimentuokime kartu!

Click or drag files to this area to upload. Galima įkelti iki 10 failų.
Nufotografuok savo daržo laboratoriją ir čia įkelk nuotraukas, kuriose matysis tavo atliktas darbas

Daržo profesorių rezultatai!

Scroll to Top