Nemokamas pristatymas į paštomatus užsakymams nuo 50 eurų! Galioja iki lapkričio 1 dienos.

Kokoso plaušo tabletė sėklų daiginimui 45 mm (didelės), skaičiuojamos po 1 vnt.

Kokoso plaušo tabletė 45 mm – tai supresuotas kokoso plaušas specialioje medžiagoje ir atrodo kaip tabletė. Tabletė atlieka vazonėlio ir žemių funkciją vienu metu. Mažos tabletės skersmuo 35 mm ir skirta smulkių sėklų sėjimui. Labai greitas sėklų dygimas. Gali būti naudojama ir auginių įšaknydinimui. Prieš sėją jos sudrėkinamos vandeniu ir padidėja kelis kartus, ir terpė sėklų sėjimui paruošta labai greitu ir paprastu būdu.. Sustatomos į indą, užpilama šilto vandens, suberiamos sėklos per paliktą skylutę ir uždengus polietilenu ar agroplėvele padedame į šiltą vietą dygimui. Kasdien reikalingas vėdinimas. Labai svarbu, kad neuždžiūtų. Sodindami kartu su kokoso tabletėmis nepažeisite trąpios augalų šaknų sistemos. Persodinkite tiesiai į žemę arba auginimo indą.

PATARIMAS: prieš keliant sudygusius daigus į auginimo vazonus, atsargiai į kirpti specialią medžiagą, kad šaknims būtų lengviau formuotis vazonėlyje. Labai patogu daiginti ilgai dygstančias sėklas: paprikas, surfinijas, petunijas, dražuotas sėklas ir kt.

SUDĖTIS: kokoso plaušo substratas ir specialius medžiaginis tinklelis.

0,27

Prieinamumas: Liko 15

Papildomi produktai

Pasirinkite papildomus produktus, kurių galbūt reikia Jūsų sodui ar daržui.

Product price: 0,27
Total options:
Order total:

KIEKIS: 1 vnt. Tabletės skaičiuojamos vienetais.

DYDIS (skersmuo): 45 mm.

SUDĖTIS: kokoso plaušo substratas, sintetinis tinklelis.

PASKIRTIS: sėklų daiginimui, auginių šaknydinimui.

NAUDOJIMAS:

  1. Tabletes sudėti į indą ir palaistyti šiltu vandeniu. Kai jos išbrink, t.y padidės 2-3 kartus, nupilti vandens perteklių.
  2. Į esančias skylutes įdėti sėklas arba augalų ūglius šaknydinimui.
  3. Uždengti plėvele, kasdien pravėdinti.
  4. Sudygus augalams, keliame į vazonėlius, atsargiai į kerpame šoną, įstatome į atitinkamo gylio duobutę, užberiame substratu taip, kad žemės uždengtų tabletės viršų. Švelniai suspauskite žemę apie tabletę. Kruopščiai laistykite.

Kilmės šalis: ES.

Svoris 0,001 kg
Spalva