Nemokamas pristatymas į paštomatus užsakymams nuo 50 eurų! Galioja iki lapkričio 1 dienos.

Rinkinys „Meilė smilgoms” su varpiniais augalais

Susikurti madingą ir banguojantį gėlyną nėra taip sunku, kai rinkoje yra tiek daug skirtingų ir gražių smilginių augalų. Surinkome pačių gražiausių ir tarpusavyje derančių daugiamečių gėlių rinkinį.

7,90

Neturime

Šį rinkinį sudaro:

  • Didžiosios ašarėlės (daugiametės, 30 cm aukščio, sausažiedės. Auga saulėtoje, purioje, derlingoje dirvoje. Tinka įsėti į žydinčias pievas, sausoms puokštėms gaminti, ruošti arbatoms).
  • Šluotsmilgės kupstinės ‘Goldschleier’ (daugiametės, auga tankiais kupsteliais, 30-60 cm aukščio. Puikiai dera su kitomis ryškiaspalvėmis gėlėmis ir tinka gėlynu apvadams. Auga tike saulėtoje, tike uksmingoje vietoje. Nereikia pridengti prieš žiemą).
  • Argentininės kortaderijos ‘Pampas plume’ (daugiametės, įspūdingo grožio ir aukščio (net iki 4 metrų gali užaugti, o šluotelės siekia 30-40 cm. Auga atviroje, saul4toje vietoje. Žiemos metu pridengti).
  • Pilkieji eraičinai ‘Varna’ (daugiamečiai, sudaro melsvai sidabrinius kupstelius. Dera su įvairiais kitais dekoratyviais augalais ir gali būti sodinami alpinariumuose, vazonuose, gėlynų pakraščiuose. Žiemoja nepridengti).
  • Kininiai miskantai ‘Early Hybrids’ (daugiametis augalas, džiugina savo lapija ir žiedynas vasarą ir rudenį, o žiemą apšarmija ir gražiai atrodo kieme. Rekomenduojama sodinti didesniais atstumai, tada augalas turi kur plėstis ir galima jį dauginti. Aukštis iki 2,2 m.)
Svoris 0,002 kg