Rinkinys „Meilė smilgoms" su varpiniais augalais
Rinkinys „Meilė smilgoms" su varpiniais augalais
Rinkinys „Meilė smilgoms" su varpiniais augalais

Rinkinys „Meilė smilgoms” su varpiniais augalais

Susikurti madingą ir banguojantį gėlyną nėra taip sunku, kai rinkoje yra tiek daug skirtingų ir gražių smilginių augalų. Surinkome pačių gražiausių ir tarpusavyje derančių daugiamečių gėlių rinkinį.

6,00

Prieinamumas: Liko 2

Šį rinkinį sudaro:

  • Didžiosios ašarėlės (daugiametės, 30 cm aukščio, sausažiedės. Auga saulėtoje, purioje, derlingoje dirvoje. Tinka įsėti į žydinčias pievas, sausoms puokštėms gaminti, ruošti arbatoms).
  • Šluotsmilgės kupstinės ‘Goldschleier’ (daugiametės, auga tankiais kupsteliais, 30-60 cm aukščio. Puikiai dera su kitomis ryškiaspalvėmis gėlėmis ir tinka gėlynu apvadams. AUga tike saulėtoje, tike uksmingoje vietoje. Nereikia pridengti prieš žiemą).
  • Argentininės kortaderijos ‘Pampas plume’ (daugiametės, įspūdingo grožio ir aukščio (net iki 4 metrų gali užaugti, o šluotelės siekia 30-40 cm. Auga atviroje, saul4toje vietoje. Žiemos metu pridengti).
  • Pilkieji eraičinai ‘Varna’ (daugiamečiai, sudaro melsvai sidabrinius kupstelius. Dera su įvairiais kitais dekoratyviais augalais ir gali būti sodinami alpinariumuose, vazonuose, gėlynų pakraščiuose. Žiemoja nepridengti).
  • Ašuotės (daugiametės, labai puošnios, nes žiedynai kaip plunksnos. Puikiai pakenčia sausras).
Scroll to Top