Agurkai lietuviški Krukiai F1

Paprastieji lietuviški agurkai ‘KRUKIAI BS’

Paprastieji agurkai ‘Krukiai BS’ – tai vidutinio vėlyvumo pirmos kartos hibridiniai (F1) agurkai. Vaisių formavimui reikalingos bitės. Vaisiai tamsiai žali su baltomis juostelėmis, stambiai kauburiuoti, baltaspygliai, ilgai negelsta. Agurkų vaisiai nedideli 8-10 cm ilgio, 3,5-4,0 cm skersmens, vidutinė masė 95-100 g. Agurkai gerai dera plėveliniame šiltnamyje ir lauke. Geros šviežių, konservuotų ir raugintų vaisių savybės.

PATARIMAS: auginti tiems, kas turi aplinkui bites. Arba netoli pasisėti medingus augalus, priviliojančius bites: agurklės, melisos, mėtos, čiobreliai, kinmėtės, garstyčios, juozažolės ar kt.

Pasiūlymas įsigyti šią lietuvišką veislę, nes kitais metais jos įsigyti nebebus galima. Pridedame LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės instituto darbuotojos atsakymą dėl sėklų galiojimo (Geriausia iki 2021.06.01): „Augintojams galima paaiškinti, kad dabar gali nusipirkti sėklas ir kitiems metams, nes kai kurių sėklos yra daigios:
– Valgomieji pomidorai 4-9 m
– Baltieji gūžiniai kopūstai 4-5 m
– Paprastieji agurkai 6-8 m
– Valgomieji svogūnai 2-3 m
– Vienametė paprika 3-4 m
– Gliaudomoji pupelė 3-7 m
– Raudonieji burokėliai -3-5m.”
Tai gali būti paskutinė galimybė įsigyti ribotą kiekį šios lietuviškos agurkų hibridinės veislės.

Sėklos sėjamos auginimui šiltnamyje pradedame daiginti balandžio mėnesį. Daigai užauga per 30-35d. ir pagal tai pasiskaičiuoti, kada mes galėsime išnešti į šiltnamį. Tiesiai į dirvą sėjame gegužės pabaigoje ar birželio pradžioje, pilnai žydint alyvoms, pasėjus sėklas dengiame agroplėvele.

2,39

Neturime

Lotyniškas pavadinimas – Cucumis sativus L.

KIEKIS: 1 g  (apie 30-35 sėklų).

Kilmės šalis Lietuva, LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės institutas.

DĖMESIO! Galioja iki 2021.06.01

Svoris0.001 kg
Ankstyvumas

Agurkų tipas

Bičių apdulkinami

Scroll to Top