Nemokamas pristatymas į paštomatus užsakymams nuo 50 eurų! Galioja iki lapkričio 1 dienos.

Kalio sulfatas – tirpios kalio trąšos 2 kg E.

Kalio sulfatas – tai pilnai vandenyje tirpios, specialios bechlorės kalio trąšos, skirtos chlorui jautriems augalams tręšti. Šios trąšos skirtos pagrindiniam tręšimui kartu su fosforo ir azoto trąšomis, nemaišoma tik su kalcio trąšomis. Taip pat tai puikios trąšos augalams, kurių augimui ir vystymuisi reikia daug sieros, jos pagerina azoto įsisavinimą. Trąšos užtikrina augalų augimą, paryškina augalo spalvą, sustiprina jį, didina derlių bei kokybę. Augalai, tinkamai aprūpinti kaliu ir siera geriau toleruoja šalnos ir sausros.

NAUDOJIMO BŪDAI: barstant, tręšiant augalus per lapus arba per laistymo sistemas, bei naudojamas trąšų tirpaluose ar mišiniuose.

PATARIMAS: tai lengvai augalų pasisavinamos kalio trąšos.

7,20

Prieinamumas: Liko 1

Papildomi produktai

Pasirinkite papildomus produktus, kurių galbūt reikia Jūsų sodui ar daržui.

Product price: 7,20
Total options:
Order total:
Produkto kodas: PK_4338229276 Kategorijos: , , Žymos: ,

KIEKIS: 2 kg.

PASKIRTIS: trąšos skirtos pagrindiniam tręšimui kartu su fosforo ir azoto trąšomis, nemaišoma tik su kalcio trąšomis. Trąšos užtikrina augalų augimą, paryškina augalo spalvą, sustiprina jį, didina derlių bei kokybę. Augalai, tinkamai aprūpinti kaliu ir siera geriau toleruoja šalnos ir sausros.

SUDĖTIS:

  • kalio oksidas (K2O) – 50 % tirpus vandenyje;
  • sieros keturoksidas (SO4) – min 52%.

NAUDOJIMO BŪDAI:

  • BARSTANT – trąšas išbarstykite tolygiai visame plote arba aplink augalus. Rekomenduojame įterpti į dirvą bei palaistyti vandeniu.
  • LAISTANT – trąšos gerai tirpsta, todėl gali būti naudojamos ištirpintos vandenyje laukuose ir šiltnamiuose dirvožemyje auginamiems augalams. Beveik 20 – 30 % reikalingo kalio ir sieros kiekio turi būti ištręšta į dirvą tam, kad užtikrintų tolygų sėklų dygimą ir augimą. Likęs kalio ir sieros kiekis turi būti ištręšiamas dalimis pagal poreikį.
  • PURŠKIMAS PER LAPUS – tręšiama augalus per lapus intensyvaus augimo metu, kai  augalams yra sunku įsisąvinti iš dirvožemio. Toks tręšimo būdas pašalins ankstyvus sieros, ir ypač kalio trūkumo požymius, kurie labai įtakoja augalų augimą ir mažina derlių. Purškimas per lapus tik papildo pagrindinį tręšimą. Rekomenduojama purškimo koncentracija 0.5 – 5 %. Konkrečiai tręšimo norma priklauso nuo augalų rūšies, augalo augimo tarpsnio, amžiaus, dirvožemio ir klimatinių sąlygų.Tinka purkšti tirpaluose kartu su augalų apsaugos priemonėmis, išskyrus kalcio turinčius produktus. Prieš naudojimą atlikti bandomąjį testą.

 

  • TRĘŠIMUI PER LAISTYMO SISTEMAS – tinkamas visoms laistymo sistemoms. Galima naudoti plačiam augalų asortimentui – tinka net labai jauniems augalams, kurie ypač jautrūs druskų koncentracijai. Gali būti naudojamas kaip atskiras tręšimas  su pakartojimais 15 – 25 kg ha, pastovia koncentracija 0.01 – 0.1 %. Koncentracijos keitimas priklauso nuo laistymo sistemos tipo, augalų poreikio maisto medžiagoms konkrečiu augimo tarpsniu bei dirvožemio ar maitinamojo substrato tirpalo turtingumo. Galutinio tirpalo koncentracija priklauso nuo motininio tirpalo, vandens tekėjimo greičio ir tręšimo skaičiaus

TRĘŠIMO NORMOS BARSTANT:

  • salotos, ridikėliai, pupelės, žirniai: 85-170 g/10 m2;
  • svogūnai,porai, krapai, ridikai: 165-270 g/10 m2;
  • kalafijorai, agurkai, pomidorai, cukinijos: 270-340 g/10 m2;
  • kopūstai, burokėliai, morkos, salierai: 340-420 g/10 m2.

GAMINTOJAS: UAB Emolus, Lietuva.

PAGAMINIMO DATA: 2022.06

NAUDOJIMO LAIKAS: neribotas.

 

Svoris 2 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kalio sulfatas – tirpios kalio trąšos 2 kg E.”