Nemokamas pristatymas į paštomatus užsakymams nuo 50 eurų! Galioja iki lapkričio 1 dienos.
Purkštuvas Gardena Plus 5 litrai
Purkštuvas Gardena Plus 5 litrai
IMG_20230710_194322_edit_34261440818595
purkštuvo GARNE PLUS dozatorius
Purkštuvo Gardena Plus teleskopinė rankena
IMG_20230710_194624_edit_33561847015320
IMG_20230710_194452_edit_33867212121558 (1)
Purkštuvo GARDENA PLUS metalinė galvutė

GARDENA PLUS slėginis purkštuvas 5 litrų su teleskopiniu kotu, matavimu indu, papildomu antgaliu (Vokietija) NAUJIENA 2023 m.

Slėginis purkštuvas „GARDENA 5 l Plus” – tai aukštos kokybės ergonomiškas slėginis purkštuvas su papildomais priedais augalų priežiūrai. Papildomi priedai:

 1. Teleskopinis kotas (+30 cm);
 2. Sugraduotas integruotas dozatorius lengvam augalų apsaugos maišymui pro papildomą angą.
 3. Nailono tinklas natūralioms augalų apsaugos priemonėms arba milteliniamas tirpalams perkošti.

Patogi plati anga tirpalo užpildymui ir protektoriai kojoms purkštuvo apačioje, kad būtų patogu užfiksuoti pumpuojant. Patogu ne tik naudoti sodo ar daržo purškimui, bet ir gėlėms, krūmams ar net medžiams – drėkinimui, tręšimui ar augalų apsaugai, tiek cheminiu, tiek organiniu būdu. Purkštuvas yra cilindro formos, kabinamas rankena (paminkštinta) ant peties, lengvai prisipumpuoja, kokybiškai smulkiai purškiasi.

NAUDOJIMAS:

 1. Paruoštas tirpalas užpildomas per angą, atsukus rankeną. Užpildymą žymiai palengvina plati purkštuvo anga.
 2. Prieš pradėdami purškimą, padidinate slėgį 5 litrų talpykloje, pumpuodami rankeną aukštyn ir žemyn. Kadangi slėginiame purkštuve taip pat yra ergonomiškas kojų protektorius, pumpuodami visada turėsite tvirtą atramą.
 3. Jei gaminate savo ekologiškus augalų mišinius arba miltelinius preparatus, perkošimui nailono filtras pridedamas prie prietaiso. Naudojant šį filtrą, lengva perkošti dilgėlių nuovirą, jį naudokite norėdami apsaugoti augalus nuo kenkėjų, tokių kaip amarai.
 4. Norėdami sužinoti, kiek skysčio dar yra bake, tiesiog pažiūrėkite į specialią permatomą juostelę ant korpuso.
 5. Purškimo antgalis patogiai telpa rankoje ir turi fiksavimo funkciją. Naudodami skirtingas purškimo funkcijas, (srovę arba purškimo dulksną) galite pasirinkti tinkamiausią būdą jūsų augalų priežiūrai. Taip pat pridėtas papildomas plokščias antgalis purškimui siaurose vietose.
 6. Purškiant chemines medžiagas, po darbo reikalingas išskalavimas 3 kartus švariu vandeniu arba naudojant purkštuvo ploviklį „Edmundo“.
 7. Žiemai nepalikti garaže ant cementinių grindų arba peršąlančioje patalpoje.

PATARIMAS: kam nusibodo pastoviai keisti purkštuvus ir tikrai norisi smulkaus reguliuojamo kokybiško purškimo su priedais: dozatoriumi, teleskopine rankena, papildomu antgaliu saugiam siauram purškimui bei nailoniniu filtru.

 

68,70

Prieinamumas: Liko 1

Subtotal:

Add-ons total:

Total:

Papildomi produktai

Pasirinkite papildomus produktus, kurių galbūt reikia Jūsų sodui ar daržui.

Product price: 68,70
Total options:
Order total:

TALPA: 5 litro.

Aukštos kokybės purškimas.

FORMA: cilindro.

SPALVA: ryškiai mėlyna.

NAUDOJIMAS:

 1. Paruoštas tirpalas užpildomas per angą, atsukus rankeną. Užpildymą ir ištuštinimą palengvina didelė purkštuvo anga.
 2. Yra papildoma anga su integruotu matavimo puodeliu lengvam maišymui (augalų apsaugai). Matavimo puodelis yra sugraduotas 5 ml, 10 ml, 20 ml padalomis.
 3. Prieš pradėdami purškimą, padidinate slėgį 5 litrų talpykloje, pumpuodami rankeną aukštyn ir žemyn. Kadangi slėginiame purkštuve taip pat yra ergonomiškas kojų protektorius, pumpuodami visada turėsite tvirtą atramą.
 4. Jei gaminatei savo ekologiškus augalų mišinius arba purškiate miltelinius augalų apsaugos produktus, nailono filtras pridedamas perkošimui prie prietaiso. Naudojant šį filtrą, lengva perkošti dilgėlių nuovirą, jį naudokite norėdami apsaugoti augalus nuo kenkėjų, tokių kaip amarai.
 5. Norėdami sužinoti, kiek skysčio dar yra bake, tiesiog pažiūrėkite į specialią permatomą juostelę ant korpuso.
 6. Purškimo antgalis patogiai telpa rankoje ir turi fiksavimo funkciją. Naudodami skirtingas purškimo funkcijas, (srovę arba purškimo dulksną) galite pasirinkti tinkamiausią būdą jūsų augalų priežiūrai.
 7. Patogus darbas dėl pamikštinto diržo, teleskopinio koto (iki 30 cm), ergonomio siurblio bei rankenos.
 8. Yra papildoma purškimo galvutė – plokščiu antgaliu, kad būtų galima purkšti siaurose vietose.
 9. Purškiant chemines medžiagas, po darbo reikalingas išskalavimas 3 kartus švariu vandeniu arba naudojant purkštuvo ploviklį „Edmundo“.
 10. Žiemai nepalikti garaže ant cementinių grindų arba peršąlančioje patalpoje.

GAMINTOJAS: Gardena, Vokietija.

Svoris 2,464 kg
Spalva

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “GARDENA PLUS slėginis purkštuvas 5 litrų su teleskopiniu kotu, matavimu indu, papildomu antgaliu (Vokietija) NAUJIENA 2023 m.”