Nemokamas pristatymas į paštomatus užsakymams nuo 50 eurų! Galioja iki lapkričio 1 dienos.
Sale!
FISKARS Kirpiklis Microtip
FISKARS Kirpiklis Microtip
fiskars kirpiklis microtip gėlėms ar augalams Solid atviras
fiskars kirpiklis microtip gėlėms ar augalams Solid išpakuotas

FISKARS Solid™ kirpiklis augalų dažnam karpimui, formavimui, gėlių žiedų šalinimui „Microtip“ SP130 NAUJIENA 2023 m.

FISKARS kirpiklis „Microtip“ – NAUJIENA 2023 m. – tai labai tikslios mikrožirklutės, pritaikytos augalų ir gėlių augimui skatinti, jo formavimui, peržydėjusių žiedų šalinimui. Aštrūs ir labai tikslūs peiliukai idealiai tinka formuojant, dažnam karpymui ir sudėtingiems kirpimams. „Micro-Tip“ peiliukai tiksliai kerpa iki pat galiuko,tikslūs pjūviai net sunkiai pasiekiamose augalo vietose, o visiškai grūdinti, nerūdijančio plieno peiliukai su šlifuotu kraštu išlieka aštrūs net ir intensyviai naudojant. Ašmenys yra patobulinti specialia nelimpančia danga, kuri padeda sumažinti strigimą ir dervos kaupimąsi pjaunant lipnius augalus. Šiose žirklėse yra Easy ActionTM spyruoklė, kuri švelniai atidaro ašmenis po kiekvieno pjovimo, kad sumažintų rankų nuovargį, atsirandantį dėl pasikartojančių pjūvių – ypač naudinga sodininkams, sergantiems artritu arba ribota rankų jėga. Be to, patogiose rankenose yra „Softgrip“ danga, kurioje lietimo taškai, užtikrinan didesnį komfortą ir patikimą valdymą. Lengvai atidaromas užraktas ir ašmenų gaubtas apsaugo peilius, kad būtų galima saugiai transportuoti ir laikyti.

PATARIMAS: tai patogus įrankis gėlininkams žiedų šalinimui ar augalų kruopščiam formavimui bei genėjimui.

15,30

Prieinamumas: Liko 1

Papildomi produktai

Pasirinkite papildomus produktus, kurių galbūt reikia Jūsų sodui ar daržui.

Product price: 15,30
Total options:
Order total:

KIEKIS: 1 vnt.

ILGIS: 160 mm.

SVORIS: 40 g.

PEILIUKŲ TIPAS:  Microtip (tikslus kirpimas).

PEILIUKŲ MEDŽIAGA: grūdintas nerūdėjantis plienas.

PEILIUKŲ AŠMENYS: su nelimpančia danga.

SPYRUOKLĖ: Easy ActionTM – švelniai atidaro ašmenis po kirpimo.

PASKIRTIS: tinka sveikam augalų ir gėlių augimui skatinti, o tikslūs peiliukai idealiai tinka formuojant, dažnam karpymui ir sudėtingiems kirpimams.

GAMINIO LINIJA: SOLID.

PRIVALUMAI:
  • „Micro-Tip“ peiliukai tiksliai kerpa iki pat galiuko, sveiki pjūviai net sunkiai pasiekiamose augalo vietose, o visiškai grūdinti, nerūdijančio plieno peiliukai su tiksliai šlifuotu kraštu išlieka aštrūs net ir intensyviai naudojant.
  • Ašmenys yra patobulinti specialia nelimpančia danga, kuri padeda sumažinti strigimą ir dervos kaupimąsi pjaunant lipnius augalus. taip pat jie yra kieti, tiksliai šlifuoti, nerūdijančio plieno, išlieka aštrūs net ir intensyviai naudojant.
  • Easy Action(TM) spyruoklė švelniai atidaro ašmenis po kiekvieno pjovimo, kad sumažintų rankų nuovargį, atsirandantį dėl pasikartojančių pjūvių – ypač naudinga sodininkams, sergantiems artritu arba ribota rankų jėga.
  • Rankenose yra „Softgrip“ danga, kurioje lietimo taškai, užtikrinan didesnį komfortą ir patikimą valdymą.
  • Užraktas ir ašmenų gaubtas apsaugo peilius, kad būtų galima saugiai transportuoti ir laikyti.
  • Dizainas idealiai tinka tiems, kurie serga artritu arba turi ribotą rankų stiprumą.

FIRMA: Fiskars, Suomija.

Šalis gamintoja: Kinija.

FISKARS turi ilgametę kokybės ir inovacijų patirtį. Įkurta 1649 m. mažame Fiskars miestelyje Suomijos pietuose, įmonė šiuo metu yra didelė korporacija, turinti savo įmones daugiau kaip dvidešimtyje pasaulio šalių keturiuose kontinentuose.

Garsiosios žirklės oranžinėmis rankenomis, gaminamos jau daugiau kaip 30 metų, suteikė galimybę žmonėms atrasti naują, komfortišką kirpimo procesą. Ne mažiau sėkmingai naudojami ir kiti FISKARS įrankiai, skirti siuvimui, meistravimui, virtuvei, sodui – daržui, stovyklavimui ir iškylavimui.

Fiskars visuomet pabrėžia savo įrankių ergonomiškumą ir naudojimo saugumą.

Svoris 0,062 kg
Spalva

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “FISKARS Solid™ kirpiklis augalų dažnam karpimui, formavimui, gėlių žiedų šalinimui „Microtip“ SP130 NAUJIENA 2023 m.”