Nemokamas pristatymas į paštomatus užsakymams nuo 50 eurų! Galioja iki lapkričio 1 dienos.
FISKARS profesionalus sekatorius Plus SmartFit P541
FISKARS profesionalus sekatorius Plus SmartFit P541
p541_1.jpg
p541 ATVIRAS

FISKARS PLUS SmartFit™ sekatorius prasilenkiančiais ašmenimis P541 (profesionaliam naudojimui) NAUJIENA 2023 m.

FISKARS PLUS SmartFit sekatorius prasilenkančiais ašmenimis P541 – tai profesonaliam kasdieniam naudojimui ergonomiškas ir lengvas sekatorius prasilenkančiais ašmenimis. Prasilenkiantys ašmenys skirti žaliai, augančiai augalijai ir šakelėms kirpti. Šakelių skersmuo gali būti iki 24 mm. Pilnai užgrūdinti, tiksliai pagaląsti plieniniai ašmenys ilgiau išlieka aštrūs, o trintį mažinanti ašmenų danga suteikia atsparumą rūdijimui ir leidžia atlikti tikslius pjūvius, sumažina strigimą, palengvina genėjimo procesą. Lengva, ergonomiškai suprojektuota lieto aliuminio rankena atitinka natūralų jūsų rankos kontūrą turi SoftGrip® medžiagos detales, kurios leidžia patikimai ir patogiai suimti. SmartFit™ svirtelė reguliuoja rankenų išskėtimo kampą, kad stiebus ir šakas būtų lengva genėti. Tinka rankoms nuo S-L dydžio. Turi lengvai atidaromą, slankiojantį užraktą, kuris apsaugo ašmenis gabenant ir laikant. Pagaminta  iš medžiagų, kuriose visiškai nėra PVC.

PATARIMAS: tai patikimi PLUS serijos sekatoriai su papildomomis ypatybėmis, kurios ne tik padidina patvarumą, bet ir palengvina kasdieninį intensyvų genėjimą.

36,30

Prieinamumas: Liko 1

Subtotal:

Add-ons total:

Total:

Papildomi produktai

Pasirinkite papildomus produktus, kurių galbūt reikia Jūsų sodui ar daržui.

Product price: 36,30
Total options:
Order total:

KIEKIS: 1 vnt.

ILGIS: 205 mm.

SVORIS: 191 g.

AŠMENŲ TIPAS: prasilenkiantys.

PASKIRTIS: tinkamiausias žaliai medienai.

KIRPIMO DIAMETRAS: 24 mm.

GAMINIO LINIJA: PLUS SmartFit.

PRIVALUMAI:
  • SmartFit™ svirtelė reguliuoja rankenų išskėtimo kampą, kad stiebus ir šakas būtų lengva genėti. Tinka rankoms nuo S-L dydžio;
  • Pilnai užgrūdinti, tiksliai nušlifuoti plieniniai ašmenys ilgiau išlieka aštrūs;
  • Trintį mažinanti ašmenų danga užtikrina atsparumą rūdijimui ir pagerina veiksmingumą, dėl to pjūviai yra sklandesni, strigimas mažesnis;
  • Lengva, ergonomiškai suprojektuota lieto aliuminio rankena atitinka natūralų jūsų rankos kontūrą ir turi SoftGrip® medžiagos detales, kurios leidžia patikimai ir patogiai suimti;
  • Prasilenkiantys ašmenys žaliai, augančiai augalijai švariai kirpti;
  • Lengvai atidaromas, slankiojantis užraktas apsaugo ašmenis gabenant ir laikant;
  • Pagaminta iš medžiagų, kuriose visiškai nėra PVC.

FIRMA: Fiskars, Suomija.

Šalis gamintoja: Kinija.

FISKARS turi ilgametę kokybės ir inovacijų patirtį. Įkurta 1649 m. mažame Fiskars miestelyje Suomijos pietuose, įmonė šiuo metu yra didelė korporacija, turinti savo įmones daugiau kaip dvidešimtyje pasaulio šalių keturiuose kontinentuose.

Garsiosios žirklės oranžinėmis rankenomis, gaminamos jau daugiau kaip 30 metų, suteikė galimybę žmonėms atrasti naują, komfortišką kirpimo procesą. Ne mažiau sėkmingai naudojami ir kiti FISKARS įrankiai, skirti siuvimui, meistravimui, virtuvei, sodui – daržui, stovyklavimui ir iškylavimui.

Fiskars visuomet pabrėžia savo įrankių ergonomiškumą ir naudojimo saugumą.

Svoris 0,196 kg
Spalva

,

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “FISKARS PLUS SmartFit™ sekatorius prasilenkiančiais ašmenimis P541 (profesionaliam naudojimui) NAUJIENA 2023 m.”